מעוניינים בייעוץ ראשוני?

אל תחכו, השאירו פרטים ואחזור בהקדם:
  Israel win

  רוצים להכיר את הילד שלכם טוב יותר?

  מחפשים דרכים לדובב את הילדים שלכם טוב יותר? שקלתם הדרכת הורים פרטנית? זה יכול להיות ממש טוב להורים המעוניינים לשפר את התקשורת שלהם עם הילדים, לסייע להם להתמודד עם בעיות שונות ובסך הכללי, להפוך להיות הורים טובים יותר. הדרכת הורים לא מיועדת רק להורים עם ילדים עם הפרעות או קשיים, היא טובה לכולם, על מנת לקבל עזרה וסיוע להפוך את ההורות לאמנות. שושי הרשקו, מומחית בייעוץ הורים עם שפע של ידע וניסיון, תשמח לתת לכם טעימה ממה שהיא יכולה ללמד אתכם.

  הדרכת הורים פרטנית – עד כמה זה חשוב

  • להיות הורה זו משימה שלא נגמרת. הילדים כל הזמן נמצאים בראש ובלב שלכם. הדאגות שלכם צפות אם רק שערה אחת משערות ראשם נפגעת. אתם רוצים לתת להם את הכל ולדאוג שתמיד יהיה להם טוב. האם אתם מספיק אחראיים? האם אתם עומדים במשימה הזו כמו שצריך? רק אתם יכולים לדעת.
  • היום יש כל כך הרבה דברים שמשפיעים על נפשו של הילד הקטן, מבית ומחוץ. פיתויים גדולים מאוד שצצים בכל מקום ועלולים להשחית ולהרוס את נפשו של הילד, דרך המסכים ועד מטענים רגשיים שליליים, שהוא עלול לצבור במהלך שהותו במסגרות. כהורים מסורים ואחראיים עליכם לוודא כי הוא סופג רק דברים חינוכיים וטובים שיסייעו לו לגדול ולפרוח.
  • הדרכת הורים פרטנית נערכת אחד על אחד, אתם ההורים יחד עם מדריכת ההורים שושי הרשקו. בהדרכה על הכל – על איך אתם מתנהלים מול הילד, מה הוא עובר בבית ובחוץ, מה הם נקודות החוזק והחולשה שלכם ושלו, ודרך כך נוכל למצוא דרכים יעילות וטובות בהן תחנכו את הילד בצורה נפלאה ובריאה יותר.

  להכיר את הילד טוב יותר

  אם אתם רוצים לעבור הדרכת הורים קבוצתית או פרטנית, זה המקום הנכון. לשושי הרשקו ידע עשיר בכל מה שקשור להדרכת הורים פרטנית, חינוך משמעותי וייעוץ לזוגות והורים צעירים. שושי מעבירה סדנאות וקורסים ברחבי הארץ, והיא תשמח לתת לכם מניסיונה והידע העשיר שהיא צברה במהלך השנים הרבות בהם היא פעלה וממשיכה לפעול. תחוו את חוויית ההורות בצורה משמעותית ואיכותית יותר.

  לפגישת ייעוץ ראשונית

  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

   הסרטונים שלי

   לכל הסרטונים

   שאלות נפוצות - אתם שואלים אני עונה

   יועצת הורים וזוגיות

   אנחנו פשוט רבים על כל דבר, שני עולמות שונים שפשוט לא מתחברים. רציתי שנלך לייעוץ זוגי בצפון והוא לא מאמין בטיפול. אני לא יודעת מה לעשות, אולי עדיף כבר לפרק?
   כשאנו לא מרגישים טוב אנחנו הולכים להיבדק אצל הרופא או כשיש לנו דילמות פיננסיות אנחנו מתייעצים עם בנקאי.
   מסיים יום עבודה עמוס ומחכה להגיע הביתה. עד שסוף סוף אני מגיע, אני נכנס הביתה ומצטער שנכנסתי. כל המטבח מלוכלך, הסירים על השיש, הכלים בכיור והיא פשוט יושבת בסלון רואה טלוויזיה עם הילדים. חשוב לי לאכול ארוחת ערב במטבח מסודר ונקי ונדמה לי שלא אכפת לה בכלל ממה שחשוב לי או שהיא פשוט משאירה הכל לי. זה מוציא אותי מדעתי! מה עליי לעשות?
   מכאן הדרך קצרה. ריבים, צעקות, מילים לא יפות ובקיצור מהומת אלוהים שלא נזכור איך התחילה. מהומה שנמשכת ימים ואף שבועות. כל צד עם האגו שלו לפניו ולא מוכן לשמוע שום דבר אחר. אנרגיית החיים בבית משתנה- קמים בבוקר כעוסים, חוזרים כעוסים והילדים סופגים את הכל. האם זה מה שחלמנו עליו כשהקמנו בית משותף? איך חוזרים אחורה ממילים שחותכות קדימה?
   "הבת שלי בת 3 והיום אמרה שהיא כבר ילדה גדולה ולא צריכה מוצץ. כבר שמחנו ובאמת ערכנו טקס פרידה. הכל היה טוב ויפה עד שהגיע הזמן לישון. צרחות אימים ותחנונים שהמוצץ יחזור. מה עליי לעשות עכשיו, לתת או לא?"

   גמילה ממוצץ היא תהליך מורכב עבור הילד אך עוד יותר עבור הוריו. כיצד אנו מגיבים לכך? האם להיכנע לקושי של הילד או לא?

   הבכי של הילד אוטומטית מכניס אותנו ללחץ לספק לו באופן מידי את מה שיקל עליו, אך האם זה מה שהוא באמת צריך?

   אם הילד מראה סימנים שהוא לא בשל לתהליך או כי אתם מרגישים שאינכם פנויים אליו - אל תתחילו אותו. ומרגע שהתחלתם, לא להסתובב לאחור.

   יש חשיבות רבה לאופן שבו ההורים מתפקדים בתהליך הגמילה והצלחתו תלויה בהם אפילו במידה רבה יותר מאשר שהוא תלוי בילד.

   בהדרכת הורים לגיל הרך אנו נבין כיצד לעזור לילד להכיל את התהליך, להבין את הקושי ולעודד אותו בגאווה על היכולת שלו לצלוח את התהליך. כל ילד כמובן יגיב אחרת ולכן בהדרכת הורים לגיל הרך אנו נבין את צרכיו של הילד ומשם נוכל לבנות תוכנית המתאימה לו.

   כפי שאתם מתמודדים עם התהליך- כך הילד יראה וידע כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר.
   דילוג לתוכן