מעוניינים בייעוץ ראשוני?

אל תחכו, השאירו פרטים ואחזור בהקדם:
  Israel win

  מחפשים המלצות על הדרכות להורים?

  ניתן לקבל הדרכות רבות בתחומים שונים. אנחנו לא תמיד יודעים כיצד לפעול נכון וזקוקים לגורם או אדם חיצוני שילווה אותנו בדרך, יראה לנו וידריך אותי איך למבצע את תפקיד שלנו. להיות הורה הוא אחד מהתפקידים הקשים בחייו של אדם-  הוא חראי על אדם נוסף שלו אישיות משלו רצונות וצרכים שונים ועלינו לחנך אותו, לגדל אותו בדרך הטובה ביותר.  הורים רבים מתמודדים עם השאלות הקשות, הדילמות והבעיות ויש דרך להתמודד עם זה. אם תחפשו ותשאלו תקבלו על הדרכת הורים המלצות ותשמעו שהיא עזרה לרבים.

  זקוקים לפתרונות מה לעשות עם הילד שמתנגד? תוכלו לפנות לשושי הרשקו, יועצת הורים וזוגיות בעלת ותק רב, והיא תשמח לעזור לכם לשים את הריבים בצד ולהקשיב.

  תשאלו – יש על הדרכת הורים המלצות רבות

  הדרכת הורים הוא תחום שלם אשר מיועד להדריך הורים, חדשים וותיקים כאחד, איך לבצע את התפקיד המסובך ביותר שהוא להיות הורה. כשאנו הופכים לאמא ואבא איננו מקבלים ספר הדרכה שאומר איך כדאי לנהוג, מה ישפיע על אופן גידולו ואיך לפתור מריבות וקונפליקטים שמתרחשים בגילאים שונים. הדרכת ההורים נעשית באופן פרטני או קבוצתי באמצעות מדריכה מקצועית ובעלת ניסיון. במפגשים אלו ההורים לומדים איך לקיים תקשורת עם הילדים שלהם, מקבלים מקום לתחושות, לרגשות ולצרכים שלהם, ולומדים למה זקוקים הילדים שלהם ובכך לאפשר להם לגדול כמו שצריך. אם תחפשו תקבלו על הדרכת הורים המלצות רבות.

  מתי כדאי לפנות לאשת מקצוע?

  הילדים רבים איתכם כל בוקר? הילדים רבים ביניהם ולא מפסיקים? הילד לא מצליח להיגמל מהמוצץ ואתם לא יודעים מה לעשות? זה הסימן שכדאי לכם לפנות להדרכת הורים. הדרכת הורים מאפשרת לכם לקבל כלים כיצד לפעול באותם מצבים. בהדרכת הורים תוכלו ללמוד כיצד להפסיק להיכנס למלחמות עם הילדים, לראות מה הם צריכים ואיך לטווח בין מה שאתם רוצים וצריכים לבין מה שהם רוצים. על הדרכת הורים המלצות רבות בדיוק מסיבה זו- אתם זקוקים לליווי, ולאפשרות לראות כי הורים רבים חווים את אותם הקשים ושבעיקר יש פתרונות לכך.

  פנו לשושי הרשקו, יועצת הורים וזוגיות, אשר תדריך אתכם כל הדרך לחיים שלווים ונעימים עם הילדים שלכם. 20 שנות הותק של שושי מעניקים לה את הידע והניסיון הרב לעזור לכם.

  לפגישת ייעוץ ראשונית

  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

   הסרטונים שלי

   לכל הסרטונים

   שאלות נפוצות - אתם שואלים אני עונה

   יועצת הורים וזוגיות

   אנחנו פשוט רבים על כל דבר, שני עולמות שונים שפשוט לא מתחברים. רציתי שנלך לייעוץ זוגי בצפון והוא לא מאמין בטיפול. אני לא יודעת מה לעשות, אולי עדיף כבר לפרק?
   כשאנו לא מרגישים טוב אנחנו הולכים להיבדק אצל הרופא או כשיש לנו דילמות פיננסיות אנחנו מתייעצים עם בנקאי.
   מסיים יום עבודה עמוס ומחכה להגיע הביתה. עד שסוף סוף אני מגיע, אני נכנס הביתה ומצטער שנכנסתי. כל המטבח מלוכלך, הסירים על השיש, הכלים בכיור והיא פשוט יושבת בסלון רואה טלוויזיה עם הילדים. חשוב לי לאכול ארוחת ערב במטבח מסודר ונקי ונדמה לי שלא אכפת לה בכלל ממה שחשוב לי או שהיא פשוט משאירה הכל לי. זה מוציא אותי מדעתי! מה עליי לעשות?
   מכאן הדרך קצרה. ריבים, צעקות, מילים לא יפות ובקיצור מהומת אלוהים שלא נזכור איך התחילה. מהומה שנמשכת ימים ואף שבועות. כל צד עם האגו שלו לפניו ולא מוכן לשמוע שום דבר אחר. אנרגיית החיים בבית משתנה- קמים בבוקר כעוסים, חוזרים כעוסים והילדים סופגים את הכל. האם זה מה שחלמנו עליו כשהקמנו בית משותף? איך חוזרים אחורה ממילים שחותכות קדימה?
   "הבת שלי בת 3 והיום אמרה שהיא כבר ילדה גדולה ולא צריכה מוצץ. כבר שמחנו ובאמת ערכנו טקס פרידה. הכל היה טוב ויפה עד שהגיע הזמן לישון. צרחות אימים ותחנונים שהמוצץ יחזור. מה עליי לעשות עכשיו, לתת או לא?"

   גמילה ממוצץ היא תהליך מורכב עבור הילד אך עוד יותר עבור הוריו. כיצד אנו מגיבים לכך? האם להיכנע לקושי של הילד או לא?

   הבכי של הילד אוטומטית מכניס אותנו ללחץ לספק לו באופן מידי את מה שיקל עליו, אך האם זה מה שהוא באמת צריך?

   אם הילד מראה סימנים שהוא לא בשל לתהליך או כי אתם מרגישים שאינכם פנויים אליו - אל תתחילו אותו. ומרגע שהתחלתם, לא להסתובב לאחור.

   יש חשיבות רבה לאופן שבו ההורים מתפקדים בתהליך הגמילה והצלחתו תלויה בהם אפילו במידה רבה יותר מאשר שהוא תלוי בילד.

   בהדרכת הורים לגיל הרך אנו נבין כיצד לעזור לילד להכיל את התהליך, להבין את הקושי ולעודד אותו בגאווה על היכולת שלו לצלוח את התהליך. כל ילד כמובן יגיב אחרת ולכן בהדרכת הורים לגיל הרך אנו נבין את צרכיו של הילד ומשם נוכל לבנות תוכנית המתאימה לו.

   כפי שאתם מתמודדים עם התהליך- כך הילד יראה וידע כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר.
   דילוג לתוכן